fbpx

אימון ביצועים

ישנן עשרות ואולי מאות אסטרטגיות להישגיות-על, הצלחה ועושר
לא משנה באיזו אסטרטגיה תבחר
אולם יש נתון אחד בתהליך הזה, איבר חשוב ביותר, שהוא קבוע ויש לך רק אחד כזה, המוח שלך
וכדי לשבור שיאים ולהגיע לרמות גבוהות של ביצועים אתה חייב לעבוד על פיתוח האיבר הזה

 אימון הביצועים : בּוּסט-טוּ-טוֹפ
-אימון-אישי/צוותי –
אסטרטגיה מוכחת לביצועים יוצאי דופן והישגיות-על


תוכנית ה”מתודע” שמה לה למטרה לסגור את הפער הקיים במסגרות לימודיות מקובלות, שמקדישות מעט מאד אם בכלל לפיתוח המודעות העצמית ולהבין “מה מניע אותך,מה קורה שם ב”חומרה על הכתפיים” ואיך אתה חושב ומתנהל…” להתגבר על חסמים, לפתח כוחות פנימיים ויכולות שיבטיחו לך התמודדות מוצלחת רמת ביצועים גבוהה הישגיות-על והצלחה.
המסע הזה לא קל ופשוט, אבל אם תרצה אין זו אגדה, ואתה עשוי להתייגע, לגלות ותאמין כי זוהי הדרך היחידה למעלה.

מה פירוש מנטלי,
תהליכים מנטליים הן כל אותן פעולות שהאדם (או חיה) עושים עם המוח. לעיתים קרובות המילה קוגניציה או תהליכים קוגניטיביים משמשת במקום. זו מערכת של כל היכולות המוחיות, המנטליים-נפשיים הקשורים לרכישת ידע והבנה באמצעות מחשבה ניסיון וחושים, ותתי תחומים עיקריים : ידע, תשומת לב, זיכרון, כושר שיפוט, חשיבה ו”חישוב”, פתרון בעיות, קבלת החלטות, יצירתיות, דמיון, הבנת השפה, וכו’.

בּוּסט-טוּ-טוֹפ, למיקסום החוסן המנטלי
במסגרת הייעוץ/אימון אסטרטגי “אחד-על-אחד” והטמעת האסטרטגיה המנטלית, אנו מתמחים באימון אישי של תהליכים קוגניטיבים מנטליים, ותרגילי מוח, לחיזוק ופיתוח החוסן המנטלי, ה”שרירים-המנטליים” שלך במוח, בין השאר חשיבה נכונה, בניית הבטחון העצמי, הגברת היעילות והתפוקה, שחשיבותם להצלחה גדולה.
האימון עם המוח במישור הזה עפ”י ה-“מתודע” מבטיח שינוי לטווח ארוך, לעומת עבודה על התוצר, ההתנהגויות בלבד, שתוצאותיה הן לטווח קצר בלבד.
“שרירים” אלו נבנים באמצעות תירגול המוח התמדה וסבלנות, ממש כמו בניית שרירים פיזיים, ולכן התהליך הזה נקרא “חדר-כושר מנטלי”.
אצל כל אחד מבנה ורמת החוסן המנטלי משתנים. ובאמצעות שיטות אבחון מתקדמות אנחנו בונים את הפרופיל האישי שלך, ואת אופן האימון.

ההצלחה מתחילה בדרך בה אתה חושב…אנשי-עסקים, ספורטאים ורבים אחרים, נמצאים במצב שבו חוסן מנטלי הוא תכונה חיונית, חשובה ובסיסית להצלחה שלהם. לכן, את/ה חייב/ת לבנות את החוסן המנטלי שלך, אם ברצונך להגיע לביצועים משופרים והישגיות על.
אם נרצה או לא, אנחנו שרויים ברמה כזו של לחץ וחרדה לעיתים קרובות למדי, וחלקנו באופן תמידי, הגורמים לתוצאות הרסניות לעיתים.
האימון האסטרטגי-מנטלי אצלנו, פרי מחקרים חדשניים ותוצאות מצויינות אצלנו ובעולם, ילמד ויסייע לך  בבניית התשתית בפרמטרים הבאים, החשובים להצלחתך:

  • פיתוח חשיבה אסטרטגית, ושיפור בתהליך קבלת החלטות
  • שליטה עצמית ורגשית, אמונה ללא גבול בעצמך ויכולותיך
  • העמקת המודעות העצמית, וחיזוק הביטחון העצמי
  • כיצד להיות ממוקד וצלול תחת לחץ
  • לשמור רמה גבוהה של מוטיבציה, לא משנה מה
  • פיתוח חשיבה אסטרטגית, מיקוד מירבי במטרות שלך
  • הימנעות מהתנהגויות מעכבות ואימוץ התנהגויות תורמות
  • שינויי גישה לעקרונות הפעולה שלך

באופן ייחודי, בו אתה תיקח חלק פעיל בהגדרת מה מתאים לך להגדיר כמטרה עליונה והצלחה כפרט. תלמד ותידרש לפתח ולהשתמש במודעות עצמית, אסטרטגיות חשיבה, לבחון ולהגדיר את החלומות (חזון) שלך, הערכים, האינטרסים, היכולות והמיומנויות, הצרכים, הזהות, תפתח הערכה עצמית וביטחון עצמי, מערכות יחסים ועוד.
תהליך זה יעזור לך להגדיר ולהשיג מטרות ויעדים  שהם בהרמוניה ותואמים את החזון האישי שלך להצלחה.

רוצה שינוי חיובי בחיים שלך? העצמה והגשמה עצמית? ה”מתודע” היא תהליך נכון מדוייק וממוקד מטרה,
בוא ולמד שלב-אחר-שלב, בתוכנית מנוסה ומוכחת, את החוקיות המנטלית הדרושה להצלחה, וכיצד לעבוד עם המוח שלך, ממי שלאחר מסע אישי של למעלה מ-30 שנה חווה זאת באופן אישי, היה עד ייעץ וליווה עשרות ואולי מאות אנשי עסקים וספורטאים על כיצד לפתח חוסן מנטלי ולהגיע לביצועים מצויינים והישגיות בתנאי לחץ. ולא חשוב בן כמה אתה ומה מצבך האישי והכלכלי.

contact page


הכוח והחוסן האינסופי שבך, תלויים ביכולתך לפתח ולשלוט במוח שלך

המשך לקרוא על אימון אישי למנהלים ובכירים המשך לקרוא על אימון אישי בתחומי החיים

חשוב: ההתערבות בתחומי הפסיכותרפיה והקוגניציה מבוצעים כחלק מתהליך אימון-אישי אסטרטגי כולל