fbpx

אודות

המנצחים בחיים האלו יודעים את כללי המשחק
יש להם חשיבה ממוקדת, תפיסה נכונה, ויש להם אסטרטגיות נכונות

  ברוכים הבאים למכון-מתודע

אם גם אתם מרגישים שחייכם יכלו להיות שונים, מה שאתם עושים אינו “עובד”, צריכים הדרכה מנטורינג ועזרה, רוצים לשבור את “תקרת הזכוכית” וצריכים ידע אימון אישי וכלים מתאימים,
מחפשים את הפורמולה והדרך האולטימטבית למיקסום תוצאות והצלחה? … הגעתם למקום הנכון.

אסטרטגיה נכונה היא אומנות ההצלחה.

אנחנו מנחילים ידע (שהוא המשאב החשוב ביותר בתהליכים כאלו) ומסייעים בתכנון ניהול והוצאה לפועל למשך כל התהליך

ב”מתודע”, מומחים-מוסמכים עם נסיון רב-שנים ומגוון, בונים אסטרטגיות לתחומי החיים, עסקים, ארגונים, סטארט אפ, ספורטאים ופוליטיקאים. מלמדים, מאמנים ומטמיעים למטרות יישום מה ואיך לעשות כדי למקסם תפוקות להשיג מטרות ולהצליח…. פשוט להצליח.
אנו מסייעים בצמתים של קבלת החלטות. להפוך אי-וודאות לאפשרות, לשנות כיוון, ליצור הזדמנויות, לשנות דפוסי התנהגות מעכבים, לשפר החלטות, לזהות ולהתגבר על מכשולים, גם לא צפויים, ולמצוא פתרונות שמובילים לשיפור איכותי והצלחה. למעשה, העניין האמיתי בו אנו מומחים הוא עיצוב רעיונות, בניית פתרונות ופתרון בעיות, ליצירת שינויים חיוביים קבועים ומתמשכים שמובילים לתוצאות יוצאות דופן והישגיות-על.

בעזרת טכניקות ייחודיות חדשניות ומוכחות, מתכננים ומוציאים לפועל תוכניות.
האסטרטגיה המשולבת של מתודע, מבוססת על ידע, ניסיון מעשי ומחקרים מבוססים עם תוצאות מוכחות .
זהו מסע לא קל, לפעמים גם לא קצר, וזוהי לא תכנית ריאליטי ב”5-שלבים”…


וזיכרו, החיים הם מסע, וכמו בכל מסע אם אין לכם מפה, תכנית ולוח זמנים פשוט תלכו לאיבוד.

אנחנו מכירים את הדרך, (ולא רק מקריאה וציטוט ספרים ומאמרים…) הלכנו בה והובלנו בהצלחה. אנחנו מעצימים אנשים לשנות חיים ואת העולם.

“מתודע” הוקמה בראשית המילניום, כיוזמה עסקית,  בשליחות מינהלית-יזמית של חברות ישראליות שמטרתם לחדור לשווקי אירופה ואח”כ לייצא לשוקים גלובליים, ע”י מנכ”ל המכון-ג’ואלי, בעל מוניטין ורקע עסקי נרחב ועשיר בשוק המקומי ובשווקים בינלאומיים. המטרה העקרית היתה לסייע לארגונים ואנשי עסקים  להתאים ולשדרג את העסקים שלהם לכלכלה המערבית המתקדמת, מחד, ולעזור לחברות ישראליות ובינלאומיות בשלבי הסטארטאפ לחדור לשווקים באיזור זה של אירופה ולהצליח. במהלך השנים השתתפנו בנוסף במחקרים, צברנו ניסיון מתפעול מעשי של הטכניקות והאסטרטגיות, זיקקנו ידע אקדמי חדשני ומיוחד, עסקנו רבות בפיתוח עסקי וארגוני, פיתוח אישי בעיקר למנהלים, שינוי הנהלות, סטארטאפס, מיתוג ושיווק ועוד הרבה נושאים ותהליכים שסייעו ומסייעים לעסקים ואנשים רבים, בסופו של יום… זה הכל “אודות אנשים”, התמחנו בפיתוח והעצמה בזיהוי בעיות ופתרונן.

כיום, אנחנו גאים להעמיד לרשות הלקוחות העסקיים שלנו, מעבר לניסיון והידע הכביר, מערכת קשרים מקומית ובינלאומית שמסייעת בקיצור לו”ז והקלה בתהליכים, חיסכון בכל פראמטר אפשרי, פתיחת דלתות, יצירת שת”פ וגיוס משקיעים, וביצוע של מהלכים אסטרטגיים שוברי שיווין וכאלו שעושים את ההבדל.

כדי להגיע למיקסום תוצאות וליעדים, תלמדו אצלנו,אם תרצו בנוסף נדבך חשוב מאין כמוהו, כיצד לנהל את עצמכם ולשלוט ברגשות ובמחשבות שלכם, תאמצו מחשבה נכונה ותהליך קבלת החלטות איכותי. תלמדו כיצד להשתלב בעולם החברתי שאנו חיים בו וכיצד להשפיע, להפעיל ולהנהיג אנשים.
אם אתם בעלי עסקים או יזמים אנחנו יכולים לסייע בהכוונה וסיוע משלב ההקמה-הסטארטאפ. אם מדובר בארגון/עסק פעיל אנחנו יכולים לסייע בהשבחה, אופטימיזציה פיתוח עסקי וארגוני, גיוס-הון ומימון, הדרכה, מיתוג ופריצה לשווקים חדשים, שווקים בינלאומיים.

הקפדנו שה-DNA של הצוות במכון יהיה בנוי מעמודי תווך חשובים:
ניסיון רב-שנים, “Hands-On” , בניהול בכיר בארגונים וחברות, עתירי כוח-אדם, ובשווקים גלובליים
ייעוץ אימון ומנטורינג, בתחומי החיים האישיים, ניהול בכיר, דירקטוריונים ויזמים
ידע אקדמי רב, השתתפות ו”זיקוק” מחקרים, חלקם “המילה-האחרונה” בתעשיות הכלכלה, הניהול,הפסיכולוגיה והפסיכוטרפיה,
ואכן, הצוות שמלווה את הלקוחות שלנו, מורכב מאנשים בעלי ניסיון מעשי בקריירה, בעלי הסמכה כיועצים ו/או מאמנים מוסמכים ועם תעודות ממוסדות השכלה וארגונים מובילים בארץ ובעולם.

בעזרתנו תהפכו למומחים של ה”שורה-התחתונה”, ולמבינים גדולים של העולם האמיתי.

זה מה שעושה אותנו שונים ב-“מתודע”…. מה שבאמת מגדיר אותנו הם הגישה, הערכים הבסיסיים, המקצועיות, הניסיון המעשי ועקרונות הפעולה שלנו להשפיע ולתרום לשינויים חיוביים וחשובים אצל לקוחות שלנו ובחברה בה אנו חיים.

לסיוע והכוונה פנו עכשיו במייל, בטלפון, או השאירו פרטים בלינק הבא, וניצור איתך קשר בהקדם

contact page

המשך לקרוא על:
העקרונות והערכים שלנו אסטרטגיית מתודע להצלחה ייעוץ לעסקים וארגונים