fbpx

ברוכים-הבאים

המנצחים בחיים האלו יודעים את כללי המשחק
יש להם חשיבה ממוקדת, תפיסה נכונה, ויש להם אסטרטגיות                    

  ברוכים הבאים למכון-מתודע

אם גם אתם מרגישים שחייכם יכלו להיות שונים, מה שאתם עושים אינו “עובד”, שהקריירה או העסק תקועים וצריך עזרה, רוצים לשבור את “תקרת הזכוכית” וצריכים ידע וכלים מתאימים, לכם אישית או ליוזמה, העסק שלכם או גם וגם…
מחפשים את הפורמולה והדרך האולטימטבית למיקסום תוצאות והצלחה? … מה עושים איך ומתי… הגעתם למקום הנכון.

אסטרטגיה היא אומנות ההצלחה.
אנחנו ב”מתודע”, מומחים-מוסמכים עם נסיון רב-שנים ומגוון, בונים אסטרטגיות לתחומי החיים, עסקים, ארגונים, סטארט אפ, ספורטאים ופוליטיקאים. מלמדים, מאמנים ומטמיעים למטרות יישום מה ואיך לעשות כדי למקסם תפוקות ולהשיג מטרות.
אנחנו מסייעים בצמתים של קבלת החלטות. להפוך אי-וודאות לאפשרות, לשנות כיוון, ליצור הזדמנויות, לשנות דפוסי התנהגות מעכבים, לשפר החלטות, לזהות ולהתגבר על מכשולים, גם לא צפויים, ולמצוא פתרונות שמובילים לשיפור איכותי והצלחה. למעשה, העניין האמיתי בו אנו מומחים הוא עיצוב רעיונות, בניית פתרונות ופתרון בעיות, ליצירת שינויים חיוביים קבועים ומתמשכים שמובילים לתוצאות יוצאות דופן והישגיות-על.

בעזרת טכניקות ייחודיות חדשניות ומוכחות, מתכננים ומוציאים לפועל תוכניות.
האסטרטגיה המשולבת של מתודע, מבוססת על ידע, ניסיון מעשי ומחקרים מבוססים עם תוצאות מוכחות . בעזרתה תוכלו להתקדם מהמקום בו אתם נמצאים למקום בו אתם רוצים להיות ולהשיג את מטרותיכם.
על פרשת דרכים? רוצים לשנות כיוון? מוכנים לקחת אחריות ולהתחייב לתהליך? תוכלו להצליח.
זהו מסע לא קל, לפעמים גם לא קצר, וזוהי לא תכנית ריאליטי ב”5-שלבים”…


וזיכרו, החיים הם מסע, וכמו בכל מסע אם אין לכם מפה, תכנית ולוח זמנים פשוט תלכו לאיבוד.

אנחנו מכירים את הדרך, (ולא רק מקריאה וציטוט ספרים ומאמרים…) הלכנו בה והובלנו אחרים בהצלחה. אנחנו מעצימים אנשים לשנות חיים ואת העולם.

“מתודע” הוקמה בראשית המילניום, כיוזמה עסקית,  בשליחות מינהלית-יזמית של חברות ישראליות שמטרתם לחדור לשווקי אירופה ואח”כ לייצא לשוקים גלובליים, ע”י מנכ”ל המכון-ג’ואלי, בעל מוניטין ורקע עסקי נרחב ועשיר בשוק המקומי ובשווקים בינלאומיים. המטרה העקרית היתה לסייע לארגונים ואנשי עסקים  להתאים ולשדרג את העסקים שלהם לכלכלה המערבית המתקדמת, מחד, ולעזור לחברות ישראליות ובינלאומיות בשלבי הסטארטאפ לחדור לשווקים באיזור זה של אירופה ולהצליח. במהלך השנים השתתפנו בנוסף במחקרים, צברנו ניסיון מתפעול מעשי של הטכניקות והאסטרטגיות, זיקקנו ידע אקדמי חדשני ומיוחד, עסקנו רבות בפיתוח עסקי וארגוני, פיתוח אישי בעיקר למנהלים, שינוי הנהלות, סטארטאפס, מיתוג ושיווק ועוד הרבה נושאים ותהליכים שסייעו ומסייעים לעסקים ואנשים רבים, בסופו של יום… זה הכל “אודות אנשים”, התמחנו בפיתוח והעצמה בזיהוי בעיות ופתרונן.

כיום, אנחנו גאים להעמיד לרשות הלקוחות העסקיים שלנו, מעבר לניסיון והידע הכביר, מערכת קשרים מקומית ובינלאומית שמסייעת בקיצור לו”ז והקלה בתהליכים, חיסכון בכל פראמטר אפשרי, פתיחת דלתות, יצירת שת”פ וגיוס משקיעים, וביצוע של מהלכים אסטרטגיים שוברי שיווין וכאלו שעושים את ההבדל.

כדי להגיע למיקסום תוצאות וליעדים, תלמדו אצלנו,אם תרצו בנוסף נדבך חשוב מאין כמוהו, כיצד לנהל את עצמכם ולשלוט ברגשות ובמחשבות שלכם, תאמצו מחשבה נכונה ותהליך קבלת החלטות איכותי. תלמדו כיצד להשתלב בעולם החברתי שאנו חיים בו וכיצד להשפיע, להפעיל ולהנהיג אנשים.
אם אתם בעלי עסקים או יזמים אנחנו יכולים לסייע בהכוונה וסיוע משלב ההקמה-הסטארטאפ. אם מדובר בארגון/עסק פעיל אנחנו יכולים לסייע בהשבחה, אופטימיזציה פיתוח עסקי וארגוני, גיוס-הון ומימון, הדרכה, מיתוג ופריצה לשווקים חדשים, שווקים בינלאומיים.

הקפדנו שה-DNA של הצוות במכון יהיה בנוי מעמודי תווך חשובים:
ניסיון רב-שנים, “Hands-On” , בניהול בכיר בארגונים וחברות, עתירי כוח-אדם, ובשווקים גלובליים
ייעוץ אימון ומנטורינג, בתחומי החיים האישיים, ניהול בכיר, דירקטוריונים ויזמים
ידע אקדמי רב, השתתפות ו”זיקוק” מחקרים, חלקם “המילה-האחרונה” בתעשיות הכלכלה, הניהול,הפסיכולוגיה והפסיכוטרפיה,
ואכן, הצוות שמלווה את הלקוחות שלנו, מורכב מאנשים בעלי ניסיון מעשי בקריירה, בעלי הסמכה כיועצים ו/או מאמנים מוסמכים ועם תעודות ממוסדות השכלה וארגונים מובילים בארץ ובעולם.

בעזרתנו תהפכו למומחים של ה”שורה-התחתונה”, ולמבינים גדולים של העולם האמיתי.

זה מה שעושה אותנו שונים ב-“מתודע”. לא כמה אנחנו גדולים ואיפה אנחנו יושבים… מה שבאמת מגדיר אותנו הם הגישה, הערכים הבסיסיים, המקצועיות, הניסיון המעשי ועקרונות הפעולה שלנו להשפיע ולתרום לשינויים חיוביים וחשובים אצל לקוחות שלנו ובחברה בה אנו חיים.
אנחנו מבטיחים ידע פרקטי ומוכח  בלי כותרות וסיסמאות, ויועצים ומאמנים בעלי ניסיון תעסוקתי ואקדמי רב ומגוון בתחומים הרלוונטיים. הצוות שלנו פעיל במגוון סקטורים ועולמות תוכן ובלמעלה מ-20 ענפי תעשייה, אנחנו מסייעים גם למלכ”רים ועמותות.
לסיוע והכוונה פנו עכשיו במייל, בטלפון, או השאירו פרטים בלינק הבא, וניצור איתך קשר בהקדם

contact page

קליק על אחד הלינקים למטה והמשך לקרוא :
העקרונות והערכים שלנו אסטרטגיית מתודע להצלחה ייעוץ לעסקים וארגונים