fbpx

הקמת עסק

״בעוד עשרים שנה אתה תתאכזב מהדברים שלא עשית יותר מאשר מהדברים שעשית. אז שחרר והתר את חבלי האזיקים שבולמים את ״ספינת החיים שלך״. צא מאזור הנוחות שלך והפליג מהנמל
הבטוח, תפוס את רוחות הסחר במפרשיך, חקור, חלום, גלה״
מארק טוויין

הקמת עסק
איך להקים עסק, קידום עסק

הצלחה ביזמות אינה תוצאה של גנים טובים או הימצאות במקום הנכון בזמן הנכון. הצלחת יזמות וסטארט-אפ היא תוצאה של אסטרטגיה נכונה, כלומר על ידי בניית ״מפת דרכים״ מדויקת וביצוע התהליך הנכון. מכאן שניתן ללמוד אותה, מה שאומר שניתן ללמד אותה. לכן הקביעה שלנו היא כי יזמות היא סוג של ניהול אסטרטגי וכל אחד יכול להיות יזם מצליח.

יש לך רעיון למוצר, שירות מדהים או עסק חדש אבל אינך בטוח איך מתחילים ומקימים עסק?

ה-״שורה-התחתונה״ ב הקמת עסק, לא משנה איזה סוג של עסק אתה רוצה להשיק, לא משנה כמה גדול או קטן התקציב שלך, ולעיתים לא צריך הרבה כסף….
אסטרטגית-כללית יש 3 דברים עיקריים שאתה חייב לדעת במדויק. אומדן של עלויות הקמה, של רווחים פוטנציאליים ושל הכישורים והציוד הדרושים לך כדי להפוך את העסק/הארגון שלך להצלחה.

אם אתה יזם שאפתן, מכון-מתודע, יועץ עסקי מומלץ ומוכח, יספק לך את יסודות הליבה שכל היזמים צריכים לדעת כדי להתחיל יזמות עסקית וכל מה שאתה צריך לדעת איך להקים עסק ולפתח את קידום עסק החלומות שלך, ונלווה אותך עד ההצלחה המיוחלת. כל דבר ונושא ניתן ללמוד, אצלנו תמצא מאגר ידע וניסיון שלא יסולא בפז… ואם אתה תלמיד טוב אתה תשדרג את האסטרטגיות שלנו ותצליח אפילו יותר.

אכן, הכל מתחיל בדפוס החשיבה והגישה שלך ולכן תזדקק למנטורינג הדוק… ולא רק…
מאתנו תוכל לקבל תשובות ברורות לגבי הסיכויים של הרעיון שלך להצליח בשווקי המטרה, נספק לך תכנית עסקית מתאימה לעסק שלך, נבנה לך אסטרטגיה שיווקית מתאימה, נסייע בניהול הכספי, במימון וגיוס-הון אם נדרש, נחבר אותך לשותפים אסטרטגיים (בארץ וגם בעולם אם צריך), נקים לך חברה או יישות עסקית מתאימה אחרת, נעזור בגיוס כוח-אדם אם נדרש, נבנה לך תכנית אסטרטגית לפיתוח עסקי וצמיחה, ונסייע גם בשירותים משפטיים ורגולטוריים אחרים, והכל ״תחת קורת גג אחת״ ברמת איכות ומקצוענות גבוהה ביותר.

המנטורינג והייעוץ העסקי-אסטרטגי שלנו מראה לך מה באמת עובד (ומה לא!) וכולל עשרות טיפים, מידע פנימי, וסודות מוכחים של הצלחה. גם אם אתה בעל ניסיון ומנהל עסק משלך או עבור אחרים במשך שנים. כמו כן זה שומר אותך מעודכן בטרנדים העסקיים והטכנולוגיים העדכניים ביותר. התכנון והייעוץ שלנו כולל במידת הצורך חומר מעמיק המוקדש למדיה החברתית, ניידות ואפליקציות, ומגמות חדשות בערוצי תקשורת מקוונים ובקנייה קבוצתית החיוניים לבעלי עסקים קטנים בכל מקום.

ההיסטוריה הראתה שעושר גדול ניתן להשיג רק באמצעות ניהול פעיל של עסקים, יתרונות אינסופיים להצליח זמינים רק ליזמים
האם אי פעם חלמת להקים עסק משלך ולחיות את החיים כמו שאתה רוצה ?

הגעת למקום הנכון ביותר, ניסיון עשיר עם מספר רב של פרויקטים מוכחים והצלחות בשוק המקומי ובשווקים בילאומיים

צור קשר ותקבל ייעוץ וליווי כמו שרק מכון-מתודע יודע לתת

כפתור קשר מתודע

יזמות עסקית בינלאומית מכון מתודע

תכנית עסקית אסטרטגית מכון מתודע
ניהול פרויקטים אסטרטגי מכון מתודע

עסקים וארגונים מכון מתודע