fbpx

יזמות

 סטיב ג’ובס אמר, “אני משוכנע שהסיבה העיקרית המפרידה בין יזמים מצליחים לבין אלה שלא מצליחים זו התמדה ועיקביות  טהורה.” זו עצה שרבים מאיתנו שמעו כבר בעבר. עלינו להיות מתמידים, להיות עקביים, לעולם לא לוותר, תמיד להילחם ולעולם לא להפסיק, אבל אז נישאלת השאלה “איך עושים זאת, ואיך מתחילים?” בשביל זה כניראה הגעתם לכאן, לקבל מאיתנו תשובות וסיוע למקסם תוצאות ולהצליח ביזמות שלכם

יזמות, יזמות עסקית
עסק קטן או גדול, מקומי או בינלאומי מתחילים ומפתחים עם מכון-מתודע

תהליך היזמות והחדשנות בעסק קטן וגם בארגון גדול היא למעשה תהליך ״מתגלגל״ של ניהול אסטרטגי.

ליזמות נדרשת התמחות מבוססת ידע וניסיון, ובמכון-מתודע תוכלו לקבל את “ארגז-הכלים” שמכיל שני מוטיבים הכרחיים אלו בהתייחסות לשוק המקומי וגם לשווקים גלובלים, ובמגוון תחומים ועולמות תוכן תעשייתיים וטכנולוגיים, פרי עבודות ופרוייקטים אשר נבחנו והוכחו שתכננו ביצענו וליווינו ללא הגבלת זמן עד לתוצאות הרצויות.

התכנון והליווי שלנו מסייעים עד היישום המעשי ובהדרכה והטמעה של שיטות ואסטרטגיות מוכחות המאפשרים ליזמים עסקיים ומוסדות כדי להצליח. נלמד איך מתארגנים ומפעילים יזמות, מה הם המכשולים, המלכודות, והטעויות הנפוצות, ואיך משיקים מוצרים וחדשנות בשווקים מקומיים או גלובליים, שזהו המבחן האמיתי, נעזור לך להתמקצע בין השאר בנושאים הבאים: פיתוח חשיבה של יצירתיות וחדשנות, זיהוי משאבים, רכישה ומיזוג, ארגון כלכלי והזדמנות לרווחיות (או התרחבות) בתנאי סיכון ואי וודאות.

לאחר למעלה מ-30 שנה כיזם סידרתי בהיקף בינלאומי, למדתי מניסיוני האישי ומניסיונם של אלו שליוויתי במהלך השנים אני יכול לקבוע בוודאות כי סטארט-אפ/הקמת עסק מצליח אינו תוצאה של גנים טובים או מזל (שרצוי קורטוב ממנו…)
ניתן למקסם את סיכויי ההצלחה על ידי תיכנון ניהול וביצוע התהליך הנכון, האסטרטגיה הנכונה, כלומר ניתן ללמוד זאת ולאמץ את האסטרטגיה. ואת זה אנחנו מציעים לכם אצלנו במכון-מתודע. נעזור לכם לשמור ולהגדיל את אותו ניצוץ שלכם ולסייע לכם להילחם על החזון שלכם ולהצליח.

העובדות והמחקרים מוכיחים שיזמים עם או בלי רקע לימודי וניסיון אולם בסיוע של ייעוץ ליווי ומנטורינג, מצליחים יותר והחשוב מכל עושים פחות טעויות!

יזמים שונים במובנים רבים, בין אם מדובר בהקמת חברה קטנה משלהם, או רעיון פטנט לפיתוח והקמת עסק רווחי בעניינו, ובין אם הם ממציאים מוצרים ועסקים חדשים בתוך חברה גדולה קיימת או באופן עצמאי, אבל מחקרים מגלים שהם גם חולקים תכונות אופי מסוימות וזהות עם יזמים אחרים. ישנם מאפיינים והבדלים רבים בין מה שלימדו אותנו ובין הדרך שבה יזם מצליח מתפקד חושב ומתנהל בפועל.

וזיכרו: החזון/חלום היזמי שלכם הוא מטרה נעה ובכל רגע נתון דברים משתנים, אל תחששו ותמתינו לכו בעקבות החלום שלכם,
המזל מאיר פנים לאמיצים.

יידרש צוות מיומן לממש פוטנציאל של יזמות עסקית. לא תוכלו לעשות זאת לבד. ככל שהמיזם גדול יותר כך תידרשו לכוח-אדם גדול יותר. בשלב הראשוני והזמני אנחנו יכולים למלא תפקיד זה בתכנית הפעולה שתיקבע, ולאחר מכן לעזור לכם בהקמת העסק/הארגון ובגיוס כוח-אדם מתאים. כאן אפשר לומר מתחיל תהליך חדש שצופן בחובו לא מעט קשיים ותידרש עזרה וצוות מיומן לפתור בעיות תיפעול על בסיס יומי, דבר שיקבע באופן נחרץ את עתידו של המיזם.

שאל את עצמך “האם יש לי תכנית פעולה מבוססת עובדתית ונכונה להשיג את המטרה היזמית שלי, האם הרעיון שלי ברור לי דיו לפרטי פרטים”… או שאת/ה צריך עזרה לבנות תכנית כזו, וצריך כלים כיוון ומיקוד נכון במטרה. אל תאבד זמן, צור איתנו קשר ונישמח לעזור במגוון רחב של נושאים שיתרמו להצלחה שלך

כפתור קשר מתודע

קליק על אחד הלינקים כדי להמשיך ולקרוא :
הכנת תכנית עסקית-אסטרטגית עסקים וארגונים  הקמת עסק, פיתוח ושיווק סטארט-אפ פיתוח מנהלים, קואצ’ינג