fbpx

יזמות עסקית וחדשנות

 סטיב ג’ובס אמר פעם, “אני משוכנע שהסיבה העיקרית המפרידה בין יזמים מצליחים לבין אלה שלא מצליחים זו התמדה ועיקביות  טהורה.” זו עצה שרבים מאיתנו שמעו כבר בעבר. עלינו להיות מתמידים, להיות עקביים, לעולם לא לוותר, תמיד להילחם ולעולם לא להפסיק, אבל אז נישאלת השאלה “איך עושים זאת, ואיך מתחילים?” בשביל זה כניראה הגעתם לכאן, לקבל מאיתנו תשובות וסיוע למקסם תוצאות ולהצליח ביזמות שלכם

יזמות עסקית וחדשנות
 !!!עסק או סטארטאפ מתחילים…. עם מכון-מתודע

יזמות היא באיזה שהוא אופן סוג של ניהול, ניהול אסטרטגי.

ליזמות וחדשנות נדרשת התמחות מבוססת ידע וניסיון, ובמכון-מתודע תוכלו לקבל את “ארגז-הכלים” שמכיל שני מוטיבים הכרחיים אלו בהתייחסות לשוק המקומי וגם לשווקים גלובלים, ובמגוון תחומים ועולמות תוכן תעשייתיים וטכנולוגיים, פרי עבודות ופרוייקטים שליווינו ואשר נבחנו ואומתו.

לאחר למעלה מ-30 שנה כיזם סידרתי בהיקף בינלאומי, במהלכן חוויתי עליות ונפילות, למדתי מניסיוני האישי ומניסיונם של אלו שליוויתי במהלך השנים ואני יכול לקבוע בוודאות כי סטארט-אפ/הקמת עסק מצליח אינו תוצאה של גנים טובים או מזל (שרצוי קורטוב ממנו…)
ניתן למקסם את סיכויי ההצלחה על ידי תיכנון ניהול וביצוע התהליך הנכון, האסטרטגיה הנכונה, כלומר ניתן ללמוד זאת וללמד את האסטרטגיה. ואת זה אנחנו מציעים לכם אצלנו במכון-מתודע. נעזור לכם לשמור ולהגדיל את אותו ניצוץ שלכם ולסייע לכם להילחם על החלומות שלכם ולהצליח.

העובדות והמחקרים מוכיחים שיזמים עם רקע לימודי וניסיון או בסיוע של ייעוץ ליווי ומנטורינג, מצליחים יותר והחשוב מכל עושים פחות טעויות.

יזמים שונים במובנים רבים, בין אם מדובר בהקמת חברה קטנה משלהם, או רעיון פטנט לפיתוח והקמת עסק רווחי בעניינו, ובין אם הם ממציאים מוצרים ועסקים חדשים בתוך חברה גדולה קיימת, אבל מחקרים מגלים שהם גם חולקים תכונות אופי מסוימות וזהות עם יזמים אחרים. ישנם מאפיינים והבדלים רבים בין מה שלימדו אותנו ובין הדרך שבה יזם מצליח מתפקד חושב ומתנהל בפועל.

וזיכרו: החזון/חלום היזמי שלכם הוא מטרה נעה ובכל רגע נתון דברים משתנים, אל תחששו ותמתינו לכו בעקבות החלום שלכם.

יידרש צוות מיומן לממש פוטנציאל של יזמות עסקית. לא תוכלו לעשות זאת לבד. האם יש לכם אנשים כאלו לידכם, ככל שהמיזם גדול יותר כך תידרשו לכוח-אדם גדול יותר. בשלב הראשוני אנחנו יכולים למלא תפקיד זה בתכנית הפעולה שתיקבע, ולאחר מכן לעזור לכם בהקמת העסק/הארגון ובגיוס כוח-אדם מתאים. כאן אפשר לומר מתחיל תהליך חדש שצופן בחובו לא מעט קשיים ותידרש עזרה וצוות מיומן לפתור בעיות תיפעול על בסיס יומי, דבר שיקבע באופן נחרץ את עתידו של המיזם.

שאלת השאלות היא מהו הערך המוסף של המיזם שלכם לקהילה, בהיעדר כזו תכונה המיזם יתקשה להצליח,
שאלה נוספת וחשובה היא כיצד אתה כיזם מתמודד עם כשלונות…?

הייעוץ והליווי שלנו מסייע משלב התכנון ועד היישום המעשי ומסייע רבות בהדרכה והטמעה של שיטות ואסטרטגיות מוכחות בתחומי המדיניות והנהלים המאפשרים ליזמים עסקיים ומוסדות, בין אם עסקיים או ציבוריים, כדי להצליח.

שאל את עצמך “האם יש לי תכנית פעולה מבוססת עובדתית ונכונה להשיג את המטרה היזמית שלי, האם הרעיון שלי ברור לי דיו לפרטי פרטים”… או שאת/ה צריך עזרה לבנות תכנית כזו, וצריך כלים כיוון ומיקוד נכון במטרה. אל תאבד זמן, צור איתנו קשר ונישמח לעזור במגוון רחב של נושאים שיתרמו להצלחה שלך

contact page

קליק על אחד הלינקים כדי להמשיך ולקרוא :
הכנת תכנית עסקית-אסטרטגית עסקים וארגונים  הקמת עסק, פיתוח ושיווק סטארט-אפ פיתוח מנהלים, קואצ’ינג