fbpx

ייעוד וקריירה

 אם אתה רוצה לגלות את היכולות הכישורים ומי אתה באמת, בצומת של קבלת החלטות בחיים ובקידום הקריירה, מעוניין בשינוי או לפני הג’וב הראשון שלך, אם אתה מרגיש מוגבל והתדרדרת לתחתית, רוצה להתחיל מיזם חדש, אם פרשת לפנסיה מוקדמת וחושב מה הלאה, או מנסה להבין כיצד העולם החדש ובמיוחד שוק העבודה עובד ויכול להתאים לך
הגעת לכתובת הנכונה
ההשקעה הטובה והחכמה ביותר שתעשה היא ההשקעה בך, תשקיע בעצמך כדי לחשוף את הגרסה המשודרגת, הכי טובה שלך, ולחיות את החיים כפי שהיית רוצה

תוצאת התהליכים שלנו היא להטמיע באנשים שיטות וטכניקות למיקסום פוטנציאל, הגשמה עצמית והעצמה, השגת יעדים באמצעות הבנה מעמיקה על עצמם, וכיצד להשתפר. הפעילות שלנו מבוססת, על ידע אקדמי ומחקרים, ניסיון מעשי רב, ועל בסיס הערכים ועקרונות הפעולה שלנו כל-יום

קריירה וייעוד בחיים
ייעוץ ומנטורינג
אסטרטגיית “לאן”

“לך בעקבות החלום שלך”… בטח שמעת את זה לא מעט, בכל זאת זה לא קל, אתה פוחד מבולבל ומרגיש “תקוע”, ולא יודע כיצד מתי ואיך להתחיל…וגם אם התחלת איזשהוא תהליך אתה פתאום נתקף בחרדה וקשה לך. החדשות הטובות הן שזה נורמלי ומקובל, והמשמעות היא שאתה מחפש לממש ולמקסם את הפוטנציאל שלך, כי מגיע לך ואתה מסוגל לחיות חיים מלאים ולקום כל בוקר עם ציפייה ותשוקה לעוד יום, והנה הגעת לכאן.
אנחנו כאן לסייע לך, בצומת קבלת ההחלטות הזו, לא צריך “מהפכות”, פשוט ליישם תכנית מוכחת מובנית ומנוסה ולהתקדם צעד-צעד בביטחה לעבר מימוש החזון שלך וייעודך בחיים.
סביר להניח שיש בתוכך כל מה שנדרש, פשוט בנית לעצמך “חומות וגדרות” שמגבילות אותך.

אצלנו ב-“מכון מתודע” במסגרת התהליך שתעבור, מעבר לזה שנסייע לך למצוא את הייעוד שלך, באמצעות כמה מן האבחונים המתקדמים והמוצלחים ביותר , נעזור לך גם ובמיוחד לחשוף את המגבלות ששמת לעצמך ומונעות ממך להתקדם הלאה, ונלמד אותך להתנער ולעקוף אותן.
איננו מבטיחים “קסם”, זהו תהליך לא קצר בו תצטרך להתאמץ ובסיוענו ל”עבוד” עם עצמך להאמין ולהשקיע מאמץ משתלם, העולם ייפתח לך דלתות.

שוק העבודה משתנה כל יום, מתנהל עפ”י כללים סדורים במדיה ואיננו דומה כלל למה שהיה בעבר. מה שעבד בעבר איננו עובד יותר, ומה שהיה קל הפך לקשה. פרק הזמן עד למציאת משרה התארך מאד, האוטומציה והטכנולוגיה נוגסות בשוק העבודה, המעסיקים השתנו, בנוסף נוספו עשרות אלפי מועמדים חדשים, כיצד תוכל לבלוט במציאות כזו שבה על כל משרה פוטנציאלית מתמודדים מאות ולעיתים אלפי מועמדים.
אם אתה יזם ובכוונתך להקים מיזם חדש, עליך לבחון היטב מה הסיכויים של המיזם להצליח, בשוק קטן ורווי כמו השוק המקומי. אם ברצונך לפרוץ גבולות ולהיות “אינטרנשיונל”, אנחנו יודעים בדיוק איך לכוון אותך, לבדוק את הסיכויים שלך ואיך לעזור לך בפריצה לשווקים חדשים.

בעולם ה”חדש” מי שמקבל עבודה הוא לא מי שיש לו את היכולות או הכישורים הנדרשים אלא מי שיודע לשחק את כללי המשחק ומוצא את האסטרטגיה הנכונה להשיג את הג’וב המיוחל.

בוא ולמד כיצד להכיר את עצמך (בכנות) טוב יותר, מה הכישורים שאתה אוהב לעסוק בהם יותר והתשוקה האמיתית שלך לעשות בחיים, החזון שלך, תחומי עניין, מיקום גיאוגרפי, ומה יידרש כדי להשיג זאת ולהצליח.