fbpx

ג’יימס מקדאוול-מוסיקאי וסטארטאפיסט

הגעתי בהמלצה, אמרו לי “ג’ו והצוות שלו הם הטובים ביותר”… ואכן זה התברר לי כנכון. יושרה ואחריות ברמה גבוהה ואנשים מקצועיים מאד. נעזרתי בהם בבניית תכנית עסקית-אסטרטגית ובשלבי הפיתוח של סאטרט-אפ בתחום המוסיקה.ממליץ לכל מי שמחפש צוות “נשמה”…שמזדהה עם הפרוייקט ולא מרפה לדחוף ולהרים.כל הכבוד!

Read More

אורי בילו-סטארטאפיסט

פיתחתי פטנט בתחום שיטות ניסוי פיקוח ובקרה בתחום בקרת איכות. אני מוקיר תודה לג’ואלי והצוות במכון מתודע על ליווי מקצועי ברמה גבוהה וקידום הפטנט בשוק המקומי ובשווקים בינלאומיים. אני חייב לציין שהמחירים של המכון סבירים בהחלט בהשוואה למה שאתם מקבלים. תודה תודה תודה.

Read More

צבי נהרי-מנכ”ל

אני אסיר תודה על התרומה והליווי במשך שנים של ג’ו כמנטור שקידם אותי באופן אישי ואת עסקיי בארץ ובעולם. לאלו המחפשים סיוע מכל הלב, מעבר לכל אמות מידה ברמה הגבוהה ביותר אני ממליץ להתקשר עם ג’ו ומתודע. התוצאות מובטחות והדרך מהנה ומלאת עניין. תרכשו ידע ומיומנויות יוצאות דופן. ג’ו הוא נכס למי שמסתייע בו. בהצלחה.

Read More

רונן ללוש-דיירקטור

.לאלו שמחפשים פתרונות ואת הדרך להצליח, זה המקום במשך מספר חודשים קיבלתי ייעוץ במסלול פיתוח מנהלים אישי וגם במסלול עסקי-אירגוני התהליך והניתוח מביאים לשינוי אמיתי, בניית אסטרטגיה ויישומה שאכן מובילה לתוצאות ותפוקה שמח מאד שהיה לי חלק בתהליך הזה, מומלץ מאד !!! ניתן לסמוך על שינוי ותוצאות ג׳ו (מנכ”ל מתודע) הינו יועץ אסטרטג ומנטור ברמה מהגבוהות שאני מכיר בעל…

Read More

אילן בן-דור מנכ”ל

יש לי היכרות מקצועית רבת שנים עם ג’ו. איש מקצוע משכמו ומעלה בתחום העסקי, בהקמה ופיתוח סטארטאפ ובפיתוח מנהלים. ג’ו עם ניסיון עשיר בניהול בכיר של חברות בינלאומיות, חלקן סטארטאפים ברמה עולמית. מוביל תהליכי רה-ארגון וחדשנות רחבי היקף עם תוצאות מעוררות הערכה וכבוד. איש שיווק וכספים מעולה ויועץ ומנטור מהטובים ביותר שיש במחוזותנו. אני ממליץ בכל לב על שירותיו…

Read More

(פרופסור משה ארנס (ז”ל

moshe-arens testimonial Joe-Methoda

אני ממליץ על ג’ו כקמפיינר מצויין בתחום הפוליטי. ג’ו ליווה אותי בקמפיין הפריימריס למפלגה ( בכנסת ה-15) והפגין בקיאות יוצאת מן הכלל בעיצוב הקמפיין ותיפעולו כחלק מצוות שליווה אותי, שלאחריו התמניתי לתפקיד שר הבטחון. ממליץ בכל לב לפוליטיקאים ובכלל לתחומי העסקים האסטרטגיים להשתמש בשירותיו

Read More

עדי סולט-סמנכ”ל תפעול

אדי סולטן

ג’ו הגיע לחברה וביצע שינויים ארגוניים ושיווקיים ברמה גלובלית שהביאו לגידול עצום ברווחים, בהתייעלות ובמיתוג מוצרי החברה בשורה הראשונה בעולם בתעשיית הפלסטיק והתשתיות. ג’ו הוא אשף בשווקים בינלאומיים וחונך מנהלים מהטובים, מבין בתהליכי סטארטאפס ומיבנים עסקיים ברמה גאונית. ממליצה מאד למי שזקוק לייעוץ וליווי בתחומי העסקים הסטארטאפים ופיתוח מנהלים והנהלות.

Read More

גילי לנדאו-שחקן ומאמן

גילי לנדאו

מכיר את ג’ו הרבה שנים מאגר של ידע מוכח ומקורי וניסיון רב בתחומי הניהול העסקי שמתאימים לניהול במועדוני וקבוצות ספורט. היתרון הבולט של ג’ו שמתאים במיוחד לענפי הספורט ההישגי במיוחד הוא שליטתו בתחום המנטלי והאסטרטגי, דבר חשוב מאד לספורטאים אינדבידואליים ולקבוצות ספורט. ממליץ מאד.

Read More

לירוי צעירי-ספורטאי

לירוי צעירי

ממליץ בכל לב. ג’ו מלווה אותי כבר 6 שנים בתהליך העצמה אישית ומצוינות עם דגש על ספורט הישגי. שיטות מתקדמות שמביאות לשינוי ומיקסום תוצאות.

Read More

שירן אגיב-מנכ”ל

קיבלתי מג’ו (מתודע) ייעוץ אסטרטגי עסקי-ארגוני ופיתוח מנהלים אישי, והוא ליווה אותי מספר חודשים.  ג’ו יועץ ברמה מאוד גבוהה, למדתי ממנו הרבה והוא עזר לי לקדם ולפתח את העסק בצורה מאוד מועילה יעילה ומקצועית. אני ממליצה בחום לכל מי שמעוניין בשינוי עסקי ו/או אישי אני סומכת על ג’ו ומכון מתודע

Read More